• Polski
  • English
Kategorie
Aktualności
Sonda
Skąd nas znasz?
wystawy kotów
internet
Głosów: 216

Szybki kontakt
BigCATs Paweł Filewski
Słowackiego 37,
Legionowo, 05-120

email: shop@bigcats.pl
tel: 783306595
facebook: BigCATs

Zabawki

Zabawki dla kotów


Powinny być na wyposażeniu każdego szanującego się domu, w którym mieszka kot. Stanowią one niezbędny element w życiu i rozwoju kota, pomagają zachować zdrowie i wyostrzają zmysły, które tak kochamy. Pamiętamy chwile w dzieciństwie kociaka, gdy każda zabawka przynosiła radość, a nawet najprostsze drobiazgi były tymi ulubionymi. Posiadając doświadczenie hodowcy, podczas socjalizacji kociaków zawsze wykorzystujemy różnego rodzaju zabawki, które mają za zadanie rozruszać lub spowodować chęć zabawy i pozonawania świata przez kocięta. Dobór zabawek powinien być przede wszystkim szeroki i różnorodny. Nalezy pamiętać, że nie wszystko co podoba się nam polubi kot i odwrotnie. Próbujmy, testujmy i nie zapominajmy, że świat kota zależy od nas.
Odpowiednia kondycja, pozwala na zachowanie zdrowia dla całego organizmu na lata, więc zadbajmy o ruch. Pmimo, że koty to uznane leniuchy, nie dajmy się zwariować i zagospodarujmy 5% dnia na zabawę. Inicjujmy zabawy, chowajmy zabawki które się znudzą, aby po pewnym czasie wyjąć je z torby jako zupełnie nowe odkrycie. Zużyte i zniszczone zabawki, mogą stanowić pewne niebezpieczeństwo, więc regularnie należy przeglądać park zabawkowy i wymieniać na nowe egzemplarze.

Nasz sklep oferuje wyjątkowe zabawki, projektowane przez nas i testowane na kotach z pełną premedytacją. Oferujemy także produkty markowe, dobrej jakości, wybrane z ofert wielu producentów.


Zapraszamy do zabawy.

Zabawki
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.