• Polski
  • English
Kategorie
Sonda
Skąd nas znasz?
wystawy kotów
internet
Głosów: 200

Szybki kontakt
BigCATs Paweł Filewski
Słowackiego 37,
Legionowo, 05-120

email: shop@bigcats.pl
tel: 783306595
facebook: BigCATs

Zabawki

Zabawki dla kotów


Powinny być na wyposażeniu każdego szanującego się domu, w którym mieszka kot. Stanowią one niezbędny element w życiu i rozwoju kota, pomagają zachować zdrowie i wyostrzają zmysły, które tak kochamy. Pamiętamy chwile w dzieciństwie kociaka, gdy każda zabawka przynosiła radość, a nawet najprostsze drobiazgi były tymi ulubionymi. Posiadając doświadczenie hodowcy, podczas socjalizacji kociaków zawsze wykorzystujemy różnego rodzaju zabawki, które mają za zadanie rozruszać lub spowodować chęć zabawy i pozonawania świata przez kocięta. Dobór zabawek powinien być przede wszystkim szeroki i różnorodny. Nalezy pamiętać, że nie wszystko co podoba się nam polubi kot i odwrotnie. Próbujmy, testujmy i nie zapominajmy, że świat kota zależy od nas.
Odpowiednia kondycja, pozwala na zachowanie zdrowia dla całego organizmu na lata, więc zadbajmy o ruch. Pmimo, że koty to uznane leniuchy, nie dajmy się zwariować i zagospodarujmy 5% dnia na zabawę. Inicjujmy zabawy, chowajmy zabawki które się znudzą, aby po pewnym czasie wyjąć je z torby jako zupełnie nowe odkrycie. Zużyte i zniszczone zabawki, mogą stanowić pewne niebezpieczeństwo, więc regularnie należy przeglądać park zabawkowy i wymieniać na nowe egzemplarze.

Nasz sklep oferuje wyjątkowe zabawki, projektowane przez nas i testowane na kotach z pełną premedytacją. Oferujemy także produkty markowe, dobrej jakości, wybrane z ofert wielu producentów.


Zapraszamy do zabawy.

Zabawki
Bigcats.pl to sklep z produktami dla zwierząt, oferujemy produkty wysokiej jakości, światowych renomowanych marek. W swojej ofercie posiadamy posłania dla kotów, oraz smaczne i bogate w błonnik i witaminy karmy happy dog. Do przenoszenia polecamy transportery dla kotów. Proponujemy również, karmy happy cat, mleko dla kociąt, a do zabawy dla naszych małych pociech polecamy piórka i wędki dla kota, oraz klatki sturdi. Jeżeli jesteś właścicielem małego szczeniaka, oferujemy w konkurencyjnej cenie wysokiej jakości klatki dla kotów. W śród naszych produktów najbardziej popularne są legowiska dla kotów. Oferójemy również legowiska dla psów producent legowisk to nasza firma. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.