Strona głównaZabawkiDo zabawy z kotem

Do zabawy z kotem

Sortuj wg:
Domyślny
Filtrowanie produktów
Wyświetlanie od 0 do 0 (z 0 pozycji) Stron:  0 
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz lub skorzystaj z wyszukiwania zaawansowanego.
4. Jeżeli używałeś filtrów ogranicz ilość wybranych opcji.

Oferujemy:

Sklep dla kotów i psów z karmami mokrymi i suchymi najwyższej jakości, a także innymi akcesoriami dla czworonożnych pupili. Zapraszamy do zakupów!

Funkcjonalne zabawki do zabawy z kotem

Koty to zwierzęta, które potrzebują regularnej aktywności fizycznej. Ruch pozytywnie wpływa na kondycję, zdrowie i odporność. Z natury jednak pupile te cechują się lenistwem, więc niechętnie podchodzą do jakichkolwiek aktywności. Dlatego w sklepie BigCATs proponujemy zabawki do zabawy z kotem, które skutecznie motywują zwierzaka do wspólnego ruchu, a jednocześnie gwarantują satysfakcję i wiele radości. Choć klasyczne pluszaki lub piłki są interesujące, to nie szczególnie zachęcają do wzmożonego ruchu. Alternatywą dla tych akcesoriów mogą być między innymi specjalne lasery dla kota, których czerwona wiązka światła skupia na sobie uwagę czworonoga. Sprawdzają się doskonale w przypadku małych kociąt, osobników dorosłych oraz seniorów. To idealna forma zabawy na zewnątrz oraz wewnątrz mieszkania. Czerwoną kropkę należy kierować przede wszystkim na podłogę, szybko nią poruszając. Element ten zaintryguje zwierzaka i sprawi, że zacznie za nim podążać. Warto zauważyć, że lasery dla kota nie kosztują zbyt wiele, ale gwarantują interesującą zabawę wspólnie ze pupilem, która dosłownie nigdy się nie nudzi!

Lasery do zabawy z kotem – interesujące i łatwe w obsłudze

Zabawki do zabawy z kotem w postaci laserów są interesujące i ciekawe, jednak powinny być stosowane tylko w tych miejscach, gdzie nie ma niebezpiecznych przedmiotów. Zwierzaki żywiołowo reagują na czerwoną kropkę, biegając i skacząc za wiązką światła niemal bez opanowania. Należy więc uważnie korzystać z takiego urządzenia. Dodatkowo należy pamiętać, że laser do zabawy z kotem nie może być skierowany bezpośrednio na oczy pupila. Szczególnie często o tej kwestii zapominają dzieci, które robią to zupełnie nieświadomie. Warto więc poinstruować maluszka bawiącego się z pupilem, w jaki sposób powinno wykorzystywać się laser, aby zabawa była bezpieczna i przyjemna dla kota. Urządzenia te są banalnie proste w obsłudze, a baterie zapewniają wiele godzin rozrywki. To idealna zabawka do zabawy z kotem zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Niektóre wersje laserów posiadają specjalną zawieszkę, więc mogą zostać przypięte do smyczy lub kluczy.

Spędzaj czas wspólnie ze swoim czworonożnym przyjacielem

Laser do zabawy z kotem pobudza u zwierzęcia instynkt łowcy. W efekcie urządzenia te są zawsze skuteczne, bez względu na wiek pupila oraz jego motywację do zabawy. Warto pamiętać, że domowe czworonogi odczuwają potrzebę spędzania czasu z człowiekiem. To zjawisko jest szczególnie widoczne wśród psów, ale przejawiają je także kociaki. Laser jest świetną formą integracji z pupilem, szczególnie gdy wykorzystujemy go z przerwami na drobne pieszczoty lub podawanie smakołyków. Takie zabawy są przede wszystkim zdrowe, ponieważ pobudzają mięśnie do działania. Laser do zabawy z kotem możesz mieć zawsze pod ręką ze względu na niewielki rozmiar tego rodzaju urządzeń. Pupil, zamiast wygodnie wylegiwać się przez znaczną część dnia, zacznie interesować się kropką, tym samym biegając i skacząc, chcąc ją złapać w swoje łapki.

Do zabawy z kotem

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.