Strona głównaPrzysmakiPrzysmaki dla kota

Przysmaki i smakołyki dla kota

Przekąski dla kota – czym są?

Różnego rodzaju smakołyki dla kota stosowane są w formie uzupełnienia codziennej diety. Mogą być podawane każdego dnia, natomiast nie powinny zastępować klasycznego posiłku składającego się z mokrej lub suchej karmy. Bardzo często przysmaki dla kota podaje się w formie nagrody. Ich skład jest różny zależnie od tego, na jaki konkretnie produkt się zdecydujesz. Zwykle tego rodzaju wyroby składają się głównie z mięsa, czyli ulubionego surowca domowych drapieżników. W sklepie internetowym BigCats znajdziesz przysmaki dla kota najwyższej jakości, produkowane przez renomowane marki. U nas nie ma miejsca na kompromisy. Doskonale wiemy, że klienci chcą zadbać o swoje pupile, a my to ułatwiamy. Przygotowaliśmy asortyment, gdzie wyroby sygnowane są logo takich producentów jak Catz Finefood, Alpha Spirit, czy Francodex. Niektóre powstają przy wykorzystaniu ryb, a głównym składnikiem innych jest kurczak, czy indyk.

Kiedy podawać przysmaki dla kota?

Smakołyki dla kota to pożywienie uwielbiane przez domowe zwierzaki, na dodatek w przyjaznej formie. Zależnie od tego, jaki produkt wybierzesz, przysmaki mogą przybrać formę drobnych krokietów, czy zwykłych kawałków mięsa. Kiedy najlepiej podać pupilowi drobną nagrodę? Tak naprawdę nie ma jednej, najlepszej pory. Możesz zrobić to w dowolnym momencie, ale prawdopodobnie najlepiej po normalnym posiłku, aby kot wcześniej nasycił się wartościową karmą. Przysmaki mają być tylko uzupełnieniem, można nawet określić taką nagrodę jako urozmaicenie codziennej diety. Nie bez powodu tego rodzaju produkty występują w małych opakowaniach. Powinny być podawane w mniejszych ilościach, i jedynie co jakiś czas. Oczywiście wszystkie wyroby składają się z naturalnych składników, pozbawiono je całkowicie sztucznych konserwantów lub barwników. Jeśli przekąski dla kota są Ci obce, warto to zmienić. Zobaczysz, że Twój pupil ucieszy się z nowego smakołyku.

Nie zapomnij o zbilansowanej diecie i odpowiedniej karmie

Możesz podawać przekąski dla kota codziennie, ale nie zastąpią one zwykłej diety, pamiętaj o tym. Zaopatrz się w suchą bądź mokrą karmę, zależnie od tego, jakie rozwiązanie bardziej preferuje Twój pupil. Pożywienie to także znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Nie ignoruj również aktywności fizycznych, to bardzo ważne, aby uniknąć nadwagi u zwierzaka. Niestety nasze pupile z naturą są raczej leniwe. Możesz zachęcić zwierzaka do zabawy, spaceru lub jakiejkolwiek innej aktywności, aby w ramach nagrody podać mu dowolne smakołyki. Poza tym, że dobrze smakują i są lubiane przez domowe drapieżniki, dodatkowo dostarczają do organizmu ważne substancje odżywcze, na przykład białka, witaminy oraz minerały. Zachęcamy do zapoznania się z różnymi przekąskami dla kota przed dokonaniem zakupu. Wówczas poznasz szczegóły naszej oferty i wybierzesz odpowiedni produkt dla swojego ukochanego pupila. Nie wiesz co wybrać? Zastanawiasz się, jakie przysmaki dla kota będą odpowiednie? Skontaktuj się z nami, a chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości. Zapraszamy!
Przysmaki dla kota

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.