Strona głównaO firmie

O firmie

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2010 roku. Została ona zapoczątkowana przez założenie hodowli kotów rasowych, którą także stale rozwijamy, dochodząc do uznanych sukcesów.
Konsekwentnie budowaliśmy pozycję na rynku, stale wzbogacając ofertę o nowe produkty. Nasza działalność opierała się głównie o projektowanie i produkcję posłań i legowisk dla zwierząt.
Specjalizujemy się w produkcji posłań o wysokiej jakości oraz funkcjonalnych, a także na każdą kieszeń. Nasza oferta jest stale rozwijana, aby dla Ciebie oraz Twojego pupila dostarczać coraz nowych i ciekawszych oraz przydatnych rozwiązań. Produkty do naszej oferty wybierane są bardzo skrupulatnie i nie przypadkowo. Większość projektujemy samodzielnie, a testują je nasze koty i wielu zaprzyjaźnionych hodowli. Wszystkie legowiska wykonujemy ręcznie w naszej pracowni. Stosujemy do produkcji wyłącznie wysokiej jakości materiały zarówno te zewnętrzne, jak i wszelkie wypełnienia i dodatki.
Znamy zalety i wady naszych produktów i chętnie się nimi dzielimy z Wami. Słuchamy także Waszych opinii, porad oraz potrzeb. My wiemy jak to robić, aby Twój pupil uwielbiał swoje legowisko.

Jesteśmy także dystrybutorem i dostawcą karm HAPPY CAT i HAPPY DOG, dla wszystkich "kociarzy" i "psiarzy", ze szczególną uwagą na hodowców kotów rasowych. Reprezentujemy markę HAPPY CAT na większości wystaw kotów rasowych w Polsce. Prowadzimy Klub Hodowcy HAPPY CAT we współpracy z producentem.

Projektujemy oraz produkujemy ręcznie także wyjątkowe zabawki dla kotów. Pióra i wędki o specjalnych właściwościach, długotrwałym użyciu oraz niebanalnym wzornictwie i kolorystyce.
W naszej ofercie znajduje się także wiele innych produktów, niezbędnych dla kotów i małych psów jak kuwety, transportery, miski i poidełka, zabawki oraz szczotki i kosmetyki, a także preparaty do neutralizacji moczu. Oferujemy także produkty dla hodowców dla zapewnienia ich pupilom komfortu podczas wystaw i podróży na nie.
Spełniamy także rolę doradczą dla obecnych i przyszłych posiadaczy kotów, na temat niezbędnych akcesoriów i karm dla ich pupili. Nasz sklep pełni rolę łącznika pomiędzy nami, a klientami, którzy potrzebują porady i dodatkowych informacji o produktach których szukają i potrzebują.

Jesteśmy przekonani, że wysoka jakość, funkcjonalność i atrakcyjne ceny na oferowane przez nas produkty zachęcą Ciebie do stałego odwiedzania naszego sklepu oraz stoiska na wystawach kotów rasowych w kraju i za granicą.
Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą. Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane w terminie. Chętnie udzielamy porad, przed zakupem.
W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu w
Legionowie, przy ul. Reymonta 13
lub
Warszawie, przy ul. Światowida 14 lok U153
lub
kontaktu z nami pod adresem email shop@BigCATs.pl
lub
telefonicznie pod numerem +48 783306595.

Serdecznie zapraszamy!
BigCATs

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.