Kategorie
  Sonda
  Skąd nas znasz?
  wystawy kotów
  internet
  ceneo
  Głosów: 122

  O firmie

  Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2010 roku.

  Została ona zapoczątkowana przez założenie hodowli kotów rasowych, którą także stale rozwijamy, dochodząc do uznanych sukcesów.

  Przez te lata konsekwentnie budowaliśmy pozycję na rynku, stale wzbogacając ofertę o nowe produkty. Nasza działalność opiera się głównie o projektowanie i produkcję posłań i legowisk dla zwierząt. Szczególnie specjalizujemy się w posłaniach dla kotów. Nasza oferta jest stale rozwijana, aby dla Ciebie oraz Twojego pupila dostarczać coraz nowych i ciekawszych oraz przydatnych rozwiązań. Produkty do naszej oferty wybierane są bardzo skrupulatnie i nie przypadkowo. Sami je projektujemy i wykonujemy ręcznie, a testują je nasze koty oraz wielu z zaprzyjaźnionych hodowli.
  Stosujemy do produkcji wyłącznie wysokiej jakości materiały zarówno te zewnętrzne, jak i wszelkie wypełnienia i dodatki. Zależy nam na jakości naszych produktów, ale dbamy także o ich dostępność cenową. Trwałość i funkcjonalność jest dla nas także niezwykle ważna.

  Znamy zalety i wady naszych produktów i chętnie się nimi dzielimy z Wami. Słuchamy także Waszych opinii, porad oraz potrzeb. My wiemy jak to robić, aby Twój pupil uwielbiał legowisko, a właściciele je doceniali.
  Jesteśmy także dystrybutorem i dostawcą karm HAPPY CAT, dla wszystkich "kociarzy", ze szczególną uwagą na hodowców kotów rasowych. Reprezentujemy markę Happy Cat na większości wystaw kotów rasowych w Polsce.

  Maszą oferta jest także uzupełniona o wyłączną dystrybucję na ternie Polski ręcznie wykonywanych drapaków - mebelków dla kotów, marki MEOW. Mebelki są wykonane niezwykle efektownie zarówno dla kotów, jak i dla ich właścicieli do wystroju pomieszczeń.
  W naszej ofercie znajduje się także wiele innych produktów, niezbędnych dla kotów i małych psów jak kuwety, transportery, miski i poidełka, zabawki oraz szczotki i kosmetyki, a także preparaty do usuwania moczu.

  Spełniamy także rolę doradczą dla obecnych i przyszłych posiadaczy kotów, na temat niezbędnych akcesoriów i karm dla ich pupili. Nasz sklep, ma spełnić rolę łącznika pomiędzy nami, a klientami, którzy nie podjęli decyzji na wystawie, oglądając nasze produkty na żywo.
  Jesteśmy przekonani, że wysoka jakość, funkcjonalność i atrakcyjne ceny na oferowane przez nas produkty zachęcą CIEBIE do stałego odwiedzania naszego sklepu oraz stoiska na wystawach kotów rasowych w kraju i za granicą.
  Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane w terminie. Chętnie udzielimy porady, aby zakupy w naszym sklepie internetowym stały się czystą przyjemnością.
  W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem email BigCATs@BigCATs.pl lub telefonicznie pod numerem +48 783306595.

  Serdecznie zapraszamy!
  ekipa sklepu
  BigCATs


  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.