• Polski
  • English
Kategorie
Aktualności
Sonda
Skąd nas znasz?
wystawy kotów
internet
Głosów: 208

Szybki kontakt
BigCATs Paweł Filewski
Słowackiego 37,
Legionowo, 05-120

email: shop@bigcats.pl
tel: 783306595
facebook: BigCATs

Kuwety

Kuwety dla kota, otwarte i zakryte z filtrem


Kuweta dla kota jest podstawowym wyposażeniem dla każdego właściciela, ale także najważniejsza dla naszego pupila. Jest to jedna z dwóch pierwszoplanowych potrzeb dla kota i nie można jej bagatelizować.
W naszej hodowli dajemy dostęp do wielu kuwet, w różnych rozmiarach. Są kuwety otwarte i zamknięte, ale wszystkie dopasowane do potrzeb kotów. Istotną kwestią jest także miejsce postawienia kuwety, aby nie była ona wystawiona na centralnym punkcie mieszkania lub domu, czy korytarza, po którym stale się przemieszczamy. Wybór kuwety powinien być przemyślany. To zakup dość istotny dla obu stron.
Dobra kuweta posłyuży nam dłużej i będzie chętnie używana przez naszego kota. Należy pamiętać i regularnym czyszczeniu kuwety i codziennym usuwaniu zabrudzonego żwiru. Zniszczone kuwety należy wymieniać, ponieważ nie dają się już doczyścić z bakterii które namnażają się w małych zakamarkach - rysach, po pazurach kota. 

W naszym sklepie wybór kuwet jest podzielony ze względu na fukcjonalność oraz rozmiar. Na pewno znajdziesz coś dla swojego pupila. A jeśli nie jesteś pewien co wybrać i czym się kierować, zadzwoń lub napisz do nas.
Produkty z naszej oferty pochodzą od markowych dostawców, charakteryzują się trwałością i miłą dla oka kolorystyką oraz funkcjonalnością.
Kuwety
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.