• Polski
  • English
Kategorie
Sonda
Skąd nas znasz?
wystawy kotów
internet
Głosów: 200

Szybki kontakt
BigCATs Paweł Filewski
Słowackiego 37,
Legionowo, 05-120

email: shop@bigcats.pl
tel: 783306595
facebook: BigCATs

Transportery

Transportery tradycyjne i ultralekkie, składane
dla kota i psa, wózki dla zwierząt


Coraz częściej dotarcie do weterynarza, czy podróż na święta do rodziny stają się wyzwaniem dla wielu właścicieli kotów i psów. Dodatkowo, hodowcy poszukują co raz atrakcyjniejszych rozwiązań dla swoich pupili, ułatwiających podróże przy zachowaniu odpowiedniego komfortu zwierzecia. Będąc jednym z nich, wiemy jak duży to jest problem dla obu stron i jednocześnie jak jest dla nich ważny. Dobór odpowiedniego transportera to zarówno komfort i wygoda, ale także odpowiednia fukcjonalność, możliwość zachowania czystości, przechowywania, czy wreszcie wymogi lini lotniczych. Poza tym, dziś wybór związany jest z odpowiednim wyglądem, kolorem, itp
Z tego powodu wybór musi być odpowiednio duży i zróżnicowany. Cały czas poszukujemy rozwiązań zarówno dla tych co podróżują tylko od święta, czy raz do roku na kontrolę weterynaryjną, ale przede wszystkicm dla najbardziej wymagających.

Nasza oferta transportrów, stale poszerzana o nowe produkty z obecnych linii, ale także o nowości z całego świata, które stale pojawiają się na rynku. Oferta zawiera modele tradycyjne oraz małe i duże, wygodne i utralekkie torby, czy wózki ułatwiające transport dużych i ciężkich zwierząt. Wszystkie produkty pochodzą od renomowanych producentów lub posiadają odpowiednie patenty.

Wybierz się w podróż ze swoim zwierzakiem.
Transportery
Bigcats.pl to sklep z produktami dla zwierząt, oferujemy produkty wysokiej jakości, światowych renomowanych marek. W swojej ofercie posiadamy posłania dla kotów, oraz smaczne i bogate w błonnik i witaminy karmy happy dog. Do przenoszenia polecamy transportery dla kotów. Proponujemy również, karmy happy cat, mleko dla kociąt, a do zabawy dla naszych małych pociech polecamy piórka i wędki dla kota, oraz klatki sturdi. Jeżeli jesteś właścicielem małego szczeniaka, oferujemy w konkurencyjnej cenie wysokiej jakości klatki dla kotów. W śród naszych produktów najbardziej popularne są legowiska dla kotów. Oferójemy również legowiska dla psów producent legowisk to nasza firma. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.