Strona głównaKuwetyŁopatki do żwirku

Łopatki do żwirku

Sortuj wg:
Domyślny
Filtrowanie produktów
Cena
Producent
CatIt
LITTER LOCKER
TRIXIE
Wyświetlanie od 0 do 0 (z 0 pozycji) Stron:  0 
Filtrowanie produktów
Cena
Producent
CatIt
LITTER LOCKER
TRIXIE
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz lub skorzystaj z wyszukiwania zaawansowanego.
4. Jeżeli używałeś filtrów ogranicz ilość wybranych opcji.

Łopatki do żwirku

Posiadacze kotów wiedzą, jak ważne jest utrzymanie czystości w kociej kuwecie. Służą temu łopatki do żwirku. Dzięki nim możemy usunąć nieczystości, a także pozbyć się nieprzyjemnego zapachu. Istnieje wiele rodzajów łopatek, na jakie się zdecydować? Najważniejsze, aby były one poręczne. Dzięki temu z łatwością będziemy trzymać je w dłoni. Powinny być również stworzone z solidnego materiału, odpornego na zniszczenia. Istotne jest również to, aby można było je łatwo wyczyścić. Łopatki powinny mieć szczeliny w odpowiednim rozmiarze – jeśli otwory będą zbyt duże, to nie usuniemy wszystkich nieczystości. Rodzaj łopatki wiąże się także z rodzajem stosowanego żwirku. Nie bez znaczenia jest również rozmiar łopatki do żwirku. Należy ją dopasować do wielkości kuwety. Dla małych kuwet, przeznaczonych dla kociąt wystarczające okażą się mniejsze, poręczne i łatwe do przechowywania łopatki. Większe rasy wymagają jednak łopatek o innym rozmiarze. W naszym sklepie kupisz różne rodzaje łopatek, dopasujesz produkt do swoich wymagań oraz oczekiwań.

Łopatki do żwirku ze stojakiem

Jednym z popularnych problemów jest to, gdzie przechowywać łopatkę. Część osób kładzie ją na kuwecie (jeśli jest zamykana), inni na kartonowej lub plastikowej podkładce znajdującej się obok kuwety. Najwygodniejsze będzie jednak zakupienie łopatki do żwirku ze stojakiem. Używanie jej i przechowywanie będzie o wiele łatwiejsze i estetyczne. Nie będzie dotykała podłogi, znajdziemy dla niej stałe miejsce. Jednym z najtrafniejszych rozwiązań będzie zakupienie łopatki do żwirku z szufelką. Można dzięki temu zgarniać rozsypany wokół kuwety żwirek. W naszym sklepie możesz kupić taką łopatkę. Ma ona dodatkową zaletę – można przymocować ją do kuwety, dzięki czemu zawsze będzie pod ręką. 

Pojemniki na kocie odchody

Do niezbędnych akcesoriów każdego kociarza należy kuweta, łopatka do żwirku, ale ważne jest także to, w jaki sposób przechowuje się kocie odchody. Mają nieprzyjemny zapach i najchętniej pozbylibyśmy się ich od razu. Jednak niemożliwe jest ciągłe chodzenie do kosza zewnętrznego. Część osób decyduje się na spłukiwanie ich w toalecie, jednak wiele rodzajów żwirków zapycha rury kanalizacyjne i nie nadaje się do tego. Najlepsze okażą się więc pojemniki na kocie odchody. Znajdziesz je w naszym sklepie internetowym. Pojemniki na kocie odchody powinny być szczelnie zamknięte, dzięki czemu właściciele nie będą odczuwali nieprzyjemnego zapachu. U nas kupisz pojemnik na odchody, który cechuje praktyczność, wygoda i estetyczny wygląd. Ma siedmiowarstwowy worek foliowy, który nie tylko izoluje woń, ale też umożliwia wygodne wyrzucanie odchodów. W zestawie jest łopatka, a na samym pojemniku znajduje się mocowanie, do którego ją przyczepisz. Pojemniki na kocie odchody nie zajmują wiele miejsca, a pozwalają na praktyczne przechowywanie nieczystości i wygodne ich wyrzucanie. Zajrzyj do naszego sklepu internetowego i kup w nim wszystkie akcesoria, których potrzebujesz. Oferujemy zarówno łopatki, jak i różnego rodzaju kuwety.

Łopatki do żwirku

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.