• Polski
  • English
Kategorie
Sonda
Skąd nas znasz?
wystawy kotów
internet
Głosów: 199

Szybki kontakt
BigCATs Paweł Filewski
Słowackiego 37,
Legionowo, 05-120

email: shop@bigcats.pl
tel: 783306595
facebook: BigCATs

Dla kota

Mokre karmy dla kota


Prowadząc hodowlę kotów rasowych, możemy powiedzieć że mamy pewne doświadczenie w karmieniu kotów.  To nasi koci domownicy, więc są szanowani i należycie traktowani. Podajemy im wyłącznie sprawdzone produkty, które niosą ze sobą odpowiednie właściwości dla ich zdrowia. Robimy wszystko, zapewniając im odpowiednie żywienie, które zadba o ich codzienne, jak i życie na emeryturze z odpowiednią kondycją. Oddajemy Wam nasze doświadczenia w postaci porady i doboru właściwych produktów żywieniowych dla Waszych mruczków i tygrysów domowych. Prowadząc sklep, mamy także na uwadze odpowiedzialność jaka się z tym wiąże, czyli zaufanie jakim jesteśmy obdarzani jako sklep internetowy z karmą dla kotów i psów.

W naszej ofercie znajdziesz karmy mokre wyłącznie markowych producentów, stosujących zasady odpowiedzialnego i przejrzystego doboru składników. Produkty mają znaną historię pochodzenia, którą dzieli się sam producent, bez ukrywania, niewygodnych składników i dodatków. Wszystkie karmy posiadają najwyższą jakość, tzw. "Human grade", czyli inaczej przeznaczone jak dla ludzi. Gwarantuje to najwyższą jakość, brak chemicznych dodatków narkotycznych. Jedną właściwość jaką należy podkreślić to naturalność smaku, wynikająca z jakości półproduktów oraz odpowiednio dobranej receptury.
Dla kota
Bigcats.pl to sklep z produktami dla zwierząt, oferujemy produkty wysokiej jakości, światowych renomowanych marek. W swojej ofercie posiadamy posłania dla kotów, oraz smaczne i bogate w błonnik i witaminy karmy happy dog. Do przenoszenia polecamy transportery dla kotów. Proponujemy również, karmy happy cat, mleko dla kociąt, a do zabawy dla naszych małych pociech polecamy piórka i wędki dla kota, oraz klatki sturdi. Jeżeli jesteś właścicielem małego szczeniaka, oferujemy w konkurencyjnej cenie wysokiej jakości klatki dla kotów. W śród naszych produktów najbardziej popularne są legowiska dla kotów. Oferójemy również legowiska dla psów producent legowisk to nasza firma. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.